Kamil Drabek

Totalnie ultra poukładany Pan Tabelka aka Dyrektor Operacyjny i Instruktor Modelarstwa

Hej! Tutaj Wasz zapalony edukator od spraw inżynierskich! Z wykształcenia jestem inżynierem informatykiem, zawodowo od 2015 przedsiębiorcą w branży oświatowej, a z zamiłowania edukatorem. Uwielbiam przekazywać wiedzę wszystkim zainteresowanym. 😉
Jestem absolwentem WATu oraz PJWSTK z tytułem magistra inżyniera, pracowałem na Politechnice Warszawskiej i w korporacji informatycznej, a od kilku lat działam na własne konto.

W EduMoto zajmuję się “ogarnianiem wszechrzeczy”, tak, aby cała nasza maszyneria działała oraz prowadzę kursy modelarskie.

Łukasz Gudowski

Totalnie ultra ważny Pan Imprezka aka Event & Travel Manager i Instruktor Modelarstwa

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży Eventowej. Przez wiele lat byłem członkiem ekipy organizującej największe wydarzenia muzyczne w Polsce. Festiwale muzyczne takie jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival jak i Kraków Live Festival. Również liczne wydarzenia Family Entertainment takie jak Disney On Ice czy przedstawienia Cirque Du Soleil.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłem prowadząc przez kilka lat żłobek.Swoją przygodę z edukacją dzieci starszych rozpocząłem w EduMoto. Tutaj również poznałem wszelkie tajniki wiedzy modelarskiej oraz zacząłem przygodę w klubie sportowym, startując w zawodach e14-Truck.

W EduMoto zajmuję się organizacją eventów, półkolonii i obozów modelarskich oraz prowadzę zajęcia na naszych kursach.
Jestem “Główny sprawcą” 😉 pierwszej edycji pikniku modelarskiego EduMoto na torze w Piasecznie.

Prywatnie miłośnik motoryzacji – tej “pełnowymiarowej”. 🙂

Jacek Owczarczak

Totalnie ultra uczony Pan Śrubokręt aka Dyrektor Techniczny i Instruktor Modelarstwa

Ukończyłem wydział MEiL na Politechnice Warszawskiej z dyplomem magistra inżyniera. Od czasu studiów jestem związany z firmami z branży lotniczej, pracując na stanowisku inżyniera konstruktora w działach R&D.

Jestem animatorem i organizatorem sportów w modelarstwie lotniczym i kosmicznym. Teoretyczną i praktyczną wiedzę techniczną przekazuję dzieciom i młodzieży od ponad 10 lat, prowadząc zajęcia modelarskie w Bemowskim Centrum Kultury. Od 2012 roku regularnie uczestniczę w zawodach modeli zdalnie sterowanych kategorii AirCombat ESA. Jestem wielokrotnym Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski w tej kategorii.

W EduMoto zajmuję się tworzeniem programu, sprawami technicznymi oraz prowadzeniem zajęć na naszych kursach.

Jakub Żebrowski

Totalnie ultra współzawodniczący Pan Gaźnik aka Dyrektor Sportowy,
Sędzia Modelarski i Instruktor Modelarstwa

RC zajmuję się od 2005. Jestem sędzią modelarskim, wielokrotnie prowadziłem też zawody.
Jestem 2. Vice mistrz Polski w sezonie halowym 22/23 i letnim 23 oraz byłym Vice Mistrzem w 4WD stock na astro. Brałem udział w Mistrzostwach Europy w klasie TC Modified.
Startuję w Mistrzostwach Polski RC w kategoriach E-12 i E-12GT. Ponadto startowałem  w wielu innych klasach: IC8 Buggy, IC8 Sport, E-10 FWD, E-10 Stock 13,5T, E-10 Modified, ET-10 Buggy 4WD, ET-10 Buggy 2WD, ET-10 Buggy 4WD Stock.
Brałem udział w budowie pierwszego toru w Piasecznie (daaawno temu;), oraz nieistniejących już torów w Serocku oraz Titan Areny.

W EduMoto odpowiadam za sprawy związane z zawodami oraz prowadzę zajęcia na kursach.

Łukasz Pieniążek

Totalnie ultra empatyczny Pan Edukacja aka Dyrektor Programowy i Instruktor Modelarstwa

Cześć! Tutaj Wasz człowiek od relacji międzyludzkich. 🙂 Jestem socjoterapeutą, magistrem psychologii z wykształceniem pedagogicznym. Od lat z wielką radością pracuję z dziećmi i młodzieżą wspierając ich w rozwoju społecznym, działając w duchu porozumienia bez przemocy (NVC).

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałem pracując m. in. w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Prywatnej Szkole Montessori oraz w stowarzyszeniach pomagających młodzieży z trudnych środowisk.

W EduMoto nadzoruję i wspieram tworzenie programu zajęć (kursów, półkolonii oraz obozów) w zakresie edukacyjnym oraz pedagogicznym, a w wolnych chwilach prowadzę zajęcia z modelarstwa.

Jeremi Janicki

Totalnie ultra odlotowy Licencjonowany Pilot UAV i Instruktor Modelarstwa

Od dziecka zajmuję się modelarstwem redukcyjnym i RC, głównie w obszarze modeli latających. Zawodowo dronami zajmuję się od 2017 roku kiedy to zrobiłem uprawnienia. Buduje i pilotuję wszelkiej maści wielowirnikowce oraz samoloty RC. Od dwóch lat w Edumoto wgryzam się w modelarstwo samochodowe.

Po godzinach bawię się drukarkami 3D i wszystkim co z nimi związane: CFD, CAD, CAM, FDM, SLA, DLP…

Wspieram EduMoto w zakresie tworzenia standardów obsługi technicznej oraz prowadzę kursy modelarskie.

Paweł Hys

Totalnie ultra uruchomiony Mechanik i Instruktor Modelarstwa

Cześć! Jestem Studentem Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej. Ukończyłem też Technikum Lotnicze w Warszawie z dyplomem Technika Awionika, więc awiacja też leży w moich granicach zainteresowań.
Od najmłodszych lat jestem miłośnikiem motoryzacji (od małego chodziłem i nazywałem fury na parkingu;). Fascynują mnie najnowsze technologie w tej dziedzinie, stąd moje studia na kierunku Pojazdy Elektryczne i Hybrydowe o specjalizacji Pojazdy Autonomiczne.
Mam praktyczne doświadczenie z maszynami, pracowałem jako mechanik maszyn ciężkich, oraz w zespole naziemnej obsługi płyty lotniska.
Zainteresowaniem modelami RC zarazili mnie koledzy z pracy, a ja staram się przekazać tę pasję dzieciom, jednocześnie inkorporując odrobinę praktycznej wiedzy technicznej jaką zdobyłem na moich studiach technicznych.
Jako instruktor modelarstwa pracuję od 2017 roku. W tym czasie prowadziłem zajęcia modelarstwa samochodowego RC oraz eventy na profesjonalnych torach szynowych.
W EduMoto zajmuję się naszym parkiem maszyn, serwisuję sprzęt oraz prowadzę kursy modelarskie.

Maks Szefler

Totalnie ultra ciekawski Majsterkowicz i Instruktor Modelarstwa

Moją pasją jest budowanie oraz motoryzacja, skonstruowałem już rower spalinowy, gokart oraz skuter śnieżny. Potrafię naprawić auto osobowe, a i tuning niczym z „Szybkich i wściekłych” nie jest mi obcy. Modele RC dają mi możliwość poznawania świata elektroniki jak i rozwijania pasji w nieco mniejszej i tańszej skali.

Pomnik Nieznanego Instruktora

Instruktor Modelarstwa

 

Hej, to ja, jeden z wielu instruktorów EduMoto, który przez cały rok, tydzień w tydzień taszczy ciężkie pudła sprzętu modelarskiego do Waszej szkoły, aby dzielić się wiedzą i pasją do nauk technicznych. 🙂 Zapytaj dziecko, co dziś zbudowało!

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

biuro@edumoto.pl

Zadzwoń

726-008-606