Majsterkowanie

Z pasji do modelarstwa!
Osoby tworzące EduMoto to doświadczeni i zaangażowani pasjonaci majsterkowania, technologii i modelarstwa.

W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie, modelarze redukcyjni, modelarze RC zarówno lądowi jak i powietrzni oraz zawodnicy RC.

Tutaj doświadczenie i pasja spotyka młodzieńczy entuzjazm i głód wiedzy oraz przygody. Śrubokręty w dłoń!

Edukacja

Trzonem naszej działalności i tym co było motywacją do stworzenia EduMoto jest edukacja, nasza chęć do dzielenia się wiedzą.

Formalnie jesteśmy placówką oświatowo-wychowawczą specjalizującą się w prowadzeniu edukacji technologicznej. Organizujemy roczne, miesięczne oraz weekendowe kursy pozalekcyjne w szkołach, domach kultury oraz na naszej modelarni.

Naszym celem jest przekazywanie podstawowej wiedzy z zakresu nauk inżynierskich (fizyka, elektronika, robotyka, mechanika) i krzewienie zainteresowania technologią.

Wszystko to realizujemy z dala od ekranu, uważamy, że każdy z nas istotną część swojego życia spędzi przed komputerem lub smartfonem i warto ten czas, w szczególności dla osób młodych, minimalizować.

Zabawa i wypoczynek

Wiesz kiedy wiedza najlepiej i bezboleśnie wchodzi do głowy? Podczas zabawy! 😜

Oprócz kursów stricte szkoleniowych, gwarantujemy świetnie spędzony czas i masę zabawy na naszych obozach, półkoloniach, eventach, piknikach oraz urodzinach.

Nie tylko siedzimy przy stole majsterkując. Ruchu na naszych zajęciach nie zabraknie, bo za modelem się biega! 😉

Sport

EduMoto to także klub sportowy, gdzie szkolimy i jeździmy na zawody z naszymi podopiecznymi startującymi w różnych juniorskich kategoriach zarówno onroadowych jak i offroadowych.

Jest prędkość, masa adrenaliny i nieuniknione kraksy… Zapnijcie pasy!

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

biuro@edumoto.pl

Zadzwoń

726-008-606